net4you

recenze filmů

piráti z karibiku 3

nový fotky z očekávaného filmu Piráti z Karibiku 3
Los Angeles I když trojka Pirátů z Karibiku bude mít premiéru v květnu, filmové společnosti masírují fanoušky už nyní. Na svět proklouzly už další fotografie.

Odezvy na první oficiální portréty byly u fanoušků na internetu nejrůznější. Od těch hodně škodolibých.: "Orlando vypadá jako homosexuál" či "Keira Knihtley tady připomíná spíš chlapa", se na stránkách Ain´t It Cool News objevují soudy o něco méně krutější.

Někteří fanoušci byli s prvními propagačními materiály dokonce spokojeni. "Mě se náhodou první obrázky líbí. I když dvojka a trojka je jeden film přestřižený v půlce. Truhla mrtvého muže byla skvělá a už se těším jak to dopadne," píše na jiný fanoušek.

Navíc si nad obrázky mohly oddechnout všechny fanynky Johnnyho Deppa alias Jacka Sparrowa. Je vidět, že ho netvor Kraken nerozkouskoval, jak filmaři na konci druhého dílu naznačili, a tak jeho mise může pokračovat.

Co ještě se dá z prvních reklamních portrétů vysledovat? Kromě páru Bloom - Knightley se na plátno vrátí Geoffrey Rush coby potměšilý kapitán Barbossa nebo jeho protějšek z přízračné lodi mrtvých Davy Jones alias Bill Nighy.

Piráti z Karibiku: Na konci světaPiráti z Karibiku: Na konci světaPiráti z Karibiku: Na konci světa

Piráti z Karibiku: Na konci světaPiráti z Karibiku: Na konci světa

 

Žádné komentáře